TRY  
Türkçe  
 

Belek VIP Transfer

Yayınlanma Tarihi: 08/06/2022

Belek VIP Transfer

Belek VIP Transfer hizmetleriyle birlikte istediğiniz noktadan kolay bir şekilde havalimanlarına ulaşabilirsiniz. Transfer araçlarıyla birlikte evinizden istediğiniz saatte çıkarak uçağınıza hızlı bir şekilde yetişmek mümkündür.

Havalimanı transfer hizmeti konusunda uzun yıllardır hizmet veren firmamız sizleri güvenli ve hızlı bir şekilde havalimanlarına ulaştırmaktadır.  Alanında uzman ve deneyimli şoförler tarafından sağladığımız VIP Transfer hizmetleriyle havalimanına ulaşmak artık çok kolay. Uygun fiyatlı transfer hizmetlerimizden yararlanabilmek için firmamızla en kısa sürede iletişime geçebilirsiniz.

Kendi Rotanızı Belirleyin

Havalimanlarına uzak mesafede yaşayan kişiler, uçaklarını kaçırmamak için uçak kalkış saatinden oldukça önce bir şekilde evlerinden ayrılır. VIP Transfer hizmetleri sayesinde yaşadığınız veya istediğiniz konumdan havalimanlarına kısa bir süre içerisinde ulaşabilirsiniz. Böylelikle zamandan ve bütçenizden de tasarruf edebilirsiniz. Transfer hizmeti için kendi rotanızı belirleyerek istediğiniz yerden transfer araçlarını kullanabilirsiniz.

VIP Transfer araçlarımız 7/24 sizlere İstanbul’un her noktasından hizmet vermektedir. Gidiş ve dönüş rotalarınızı belirleyerek istediğiniz yere kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz. Transfer araçlarını kullanan deneyimli şoför arkadaşlarımız, trafik ve yol durumlarını canlı bir şekilde takip ederek sizleri güvenli bir şekilde belirlediğiniz rotaya ulaştırmaktadır.

Covid-19 Önlemleriyle Transfer Yolculuğu

Sağlık Bakanlığı onaylı hijyen ve seyahat belgesiyle birlikte sizlere güvenli bir transfer hizmeti sunmaktayız. Lüks transfer araçlarımızda sağlıklı bir şekilde seyahat edebilmeniz için maske ve dezenfektan bulundurulmaktadır. VIP araçlarımızı kullanan tüm şoförlerimiz seyahat boyunca maske ve mesafe kurallarına özen göstermektedir. VIP Transfer hizmetleri tercih ederek Covid-19 salgını boyunca güvenli bir şekilde istediğiniz konuma ulaşabilirsiniz.

Lüks Araçlarla Yolculuk Keyfi

VIP Transfer hizmeti sağlayan firmamız, müşterilerimizin memnuniyetine önem verdiği için uzak veya yakın mesafe fark etmeksizin lüks araçlarla hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizi konforlu bir şekilde istedikleri noktaya ulaştırabilmek için lüks araçları tercih etmekteyiz. VIP Transfer hizmeti sağlayan lüks araçlarımız içerisinde mini buzdolabından mini televizyona kadar birçok ihtiyaç düşünülmüştür.

Havalimanına ulaşmak, havalimanından istediğiniz bir noktaya kısa sürede gitmek veya havalimanında misafirlerinizi karşılayabilmek için VIP Transfer hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Yabancı misafirlerimiz için de yabancı dil bilen şoförlerimizle transfer hizmeti vermekteyiz.

Son Haberler

Havalimanı Altis Resort Hotel Transfer

Altis Resort Hotel Ulaşım Belek Transfer; Belek turizm merkezinde bulunan Altis Resort Hotel Antalya şehir...

Devamını oku

Havalimanı Adora Resort Hotel Transfer

Adora Resort Hotel Ulaşım Belek Transfer  konusunda deneyimli olan şirketimiz, Adora Resort Hotel’de yapaca...

Devamını oku

Havalimanı Adam Eve Hotel Transfer

 Adam Eve Hotel Belek,Belek Turizm merkezinde bulunur ve  Antalya şehir merkezine 49 km ve Antalya Havaliman...

Devamını oku

ŞEHİRLER ARASI VIP TRANSFER

ŞEHİRLER ARASI VIP TRANSFER Şehirler Arası VIP Transfer nedir, bu hizmetten nasıl yararlanılır? Şehirler ara...

Devamını oku

ŞOFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA

ŞOFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA Şoförlü Araç Kiralama, seyahat etmeyi dilediğiniz her konuma, ...

Devamını oku
Ödeme Yöntemleri
https://www.belekhoteltransfer.com/ © 2022 - Tüm Hakları Saklıdır -