TRY  
Türkçe  
 

ŞOFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA

Yayınlanma Tarihi: 08/06/2022

ŞOFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA

Şoförlü Araç Kiralama, seyahat etmeyi dilediğiniz her konuma, güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşmanızın en keyifli yoludur. VIP araç kiralama firması olarak, tecrübeli ve lisanslı şoförlerimizle sizlere eşlik etmekteyiz.

Şoförü araç kiralama, son yıllarda ülkemizde ve dünyada giderek artan ilgiyle karşılanan hizmetlerden biridir. Araç kullanmanıza gerek kalmadan, lüks otomobil veya minibüslerle kısa ya da uzun seyahatlere kolaylıkla çıkabilirsiniz. Sizlere verdiğimiz hizmette zaman ve mesafe kısıtlaması bulunmamaktadır.

Transfer VIP araç kiralama ilgili bilinmesi gerekenleri, yazımızı devamında sizler için sıraladık.

Trafikle Mücadele Etmeden Yolculuk

Şehir içi ve şehir dışı gezilerinizde, araba kullanmanın stresini yaşamamak için şoförlü araç kiralama rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Lüks araçlarımız rezervasyonda belirttiğiniz saatte ve konumda sizleri karşılayacak ve istediğiniz notaya tam vaktinde yetiştirecektir.

Şoförlü araba kiralama ihtiyaçlarınız, deneyimli ve lisanslı şoförlerimiz tarafından karşılanmaktadır. Konforlu otomobil ve minibüslerimiz elektronik sistem üzerinden merkezimizle irtibat halindedir. Anlık yol ve trafik bilgileri düzenli olarak araçlarımıza aktarılmaktadır. Adres veya park yeri aramak zorunda kalmadan, hızlı bir şekilde istediğiniz adrese yolculuk edebilirsiniz.

7/24 Şoförlü Araç Kiralama

Şoförlü araç kiralama çözümlerimizden yararlanarak, gece veya gündüz fark etmeksizin tercih ettiğiniz konuma ulaşabilirsiniz. Firmamız sizlere haftanın 7 günü ve 24 saat hizmet sunmaktadır.

Teknolojik İhtiyaçlara Uygun Araç Tasarımları

Araçlarımız, VIP olma ayrıcalığını sonuna kadar hissetmeniz için tasarlanmıştır. Araç kullanmak zorunda kalmadığınız için, dilerseniz yol boyunca işlerinizle ilgilenebilir veya teknolojik imkanlarımızdan faydalanabilirsiniz. Wifi, ses-görüntü sistemleri, TV, oyun ve dijital yayın platformları gibi pek çok imkan, konforlu araçlarımızda sizleri beklemektedir.

Sağlık Kurallarına Uygun Seyahat

Şoförlü VIP araç kiralama filomuzda yer alan her bir aracımız, Korona tedbirlerine uygun bir şekilde, günlük olarak dezenfekte edilmektedir. Yol boyu gereksinim duyabileceğiniz maske ve dezenfektanlar, açılmamış ambalajları ile araçlarımızda bulundurulur. BELEK TRANSFER firmamız, Sağlık Bakanlığı onaylı, resmi hijyen belgelerine sahiptir.

Şoförlü araç kiralama rezervasyonu yaptırarak pek çok ulaşım ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Havalimanı karşılamadan otel ulaşımına, hastane transfer hizmetinden havalimanı araç kiralamaya kadar, pek çok ulaşım ihtiyacı için bizi arayabilir veya sayfamızdan yerinizi ayırtabilirsiniz.

Son Haberler

Havalimanı Altis Resort Hotel Transfer

Altis Resort Hotel Ulaşım Belek Transfer; Belek turizm merkezinde bulunan Altis Resort Hotel Antalya şehir...

Devamını oku

Havalimanı Adora Resort Hotel Transfer

Adora Resort Hotel Ulaşım Belek Transfer  konusunda deneyimli olan şirketimiz, Adora Resort Hotel’de yapaca...

Devamını oku

Havalimanı Adam Eve Hotel Transfer

 Adam Eve Hotel Belek,Belek Turizm merkezinde bulunur ve  Antalya şehir merkezine 49 km ve Antalya Havaliman...

Devamını oku

ŞEHİRLER ARASI VIP TRANSFER

ŞEHİRLER ARASI VIP TRANSFER Şehirler Arası VIP Transfer nedir, bu hizmetten nasıl yararlanılır? Şehirler ara...

Devamını oku

ŞOFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA

ŞOFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA Şoförlü Araç Kiralama, seyahat etmeyi dilediğiniz her konuma, ...

Devamını oku
Ödeme Yöntemleri
https://www.belekhoteltransfer.com/ © 2022 - Tüm Hakları Saklıdır -