TRY  
Türkçe  
 

ŞEHİRLER ARASI VIP TRANSFER

Yayınlanma Tarihi: 08/06/2022

ŞEHİRLER ARASI VIP TRANSFER

Şehirler Arası VIP Transfer nedir, bu hizmetten nasıl yararlanılır? Şehirler arası şoförlü araç kiralama hizmetinin avantajları nelerdir? VIP transfer hangi yolculuk ihtiyaçlarınız için uygundur? Son günlerde adını sıkça duyduğunuz VIP yolcu taşıma hizmeti hakkında en fazla sorulan soruları yanıtlıyoruz.

Şehirler arası VIP transfer, uzun soluklu yolculuğu daha keyifli bir hale getirmek isteyenlerin yeni tercihlerinden biridir. Şoförlü araç kiralama ile istediğiniz konuma tek bir vasıta ile gidebilir, yerli veya yabancı konuklarınızı karşılayabilirsiniz. Firmamız, sektöründe 15 yıldır fazla süredir faaliyet göstermektedir. Şoför kadromuz yabancı dil bilen, prezantabl ve belgeli bireyden oluşmaktadır.

Neden Şehirler Arası Transfer?

VIP araç kiralama, otobüslerde, uçaklarda vakit kaybetmek istemeyenler için ideal bir hizmettir. Bununla beraber, oto kiralamayla veya kendi aracıya uzun süre yol gitmek istemeyenler için alternatif bir seçenektir. Üstelik şehirler arası VIP transfer araçları, lüks ve konforlu seyahatlere uygun modeller arasından seçilmektedir. Tek kişiden 12 kişiye kadar tasarlanmış araçlarımızla kendiniz, aileniz, konuklarınız veya iş gruplarınızla güvenle seyahat edebilirsiniz.

VIP Şehirler Arası Araç Nasıl Kiralanır?

Müşterilerimize sunduğumuz araç kiralama hizmetlerimiz, uzun vadeli veya günü birlik olarak tercih edilebilir. Yerinizi ayırtmak için sayfamıza telefon veya bilgisayarınızla girebilir, iletişim platformumuz üzerinden yerinizi ayırtabilirsiniz. Araç ve yolculuk tercihinizi kendi isteğinize göre belirleyebilirsiniz.

Şehirler Arası VIP Transfer Uygun Fiyatlı mı?

Adresten adrese doğrudan ve şoförlü yolculuk ihtiyaçlarınız, BELEK TRANSFER firmamız ayrıcalığı ile karşılanmaktadır. Fiyatlarımız piyasa şartlarına göre uygun tutulmakta ve tatil dönemlerinde bile yüksek ücretler talep edilmemektedir. Uçak biletleri, aktarma, oto kiralama ve taksi ücretleri gibi giderler göz önüne alındığında, VIP transfer ücretleri oldukça uygundur.

Pandemi Seyahat Önlemlerine Dikkat Ediliyor mu?

BELEK TRANSFER ailesi olarak sağlığınızı önemsiyoruz. VIP araçlarımızı, kurallara uygun olarak günlük, haftalık ve aylık olarak derin dezenfeksiyon işlemlerinden geçiriyoruz. Firmamızda Sağlık Bakanlığı onaylı, resmi hijyen belgeleri bulunmaktadır. Seyahatinizde gerek duyabileceğiniz maske ve dezenfektanları araçlarımızda hazır tutuyoruz.

Şehirler arası VIP transfer hakkında aklınıza takılan başka soruları da bizlerle çekinmeden paylaşabilirsiniz.

Son Haberler

Havalimanı Altis Resort Hotel Transfer

Altis Resort Hotel Ulaşım Belek Transfer; Belek turizm merkezinde bulunan Altis Resort Hotel Antalya şehir...

Devamını oku

Havalimanı Adora Resort Hotel Transfer

Adora Resort Hotel Ulaşım Belek Transfer  konusunda deneyimli olan şirketimiz, Adora Resort Hotel’de yapaca...

Devamını oku

Havalimanı Adam Eve Hotel Transfer

 Adam Eve Hotel Belek,Belek Turizm merkezinde bulunur ve  Antalya şehir merkezine 49 km ve Antalya Havaliman...

Devamını oku

ŞEHİRLER ARASI VIP TRANSFER

ŞEHİRLER ARASI VIP TRANSFER Şehirler Arası VIP Transfer nedir, bu hizmetten nasıl yararlanılır? Şehirler ara...

Devamını oku

ŞOFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA

ŞOFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA Şoförlü Araç Kiralama, seyahat etmeyi dilediğiniz her konuma, ...

Devamını oku
Ödeme Yöntemleri
https://www.belekhoteltransfer.com/ © 2022 - Tüm Hakları Saklıdır -